הי אופיר,

המסע לסרדיניה היה אחד הטיולים המשמעותיים והחוויתיים ביותר עבורי. ככל שאני מתרחקת בזמן מהטיול ,כך יש בי צורך להיאחז ולהנציח בדמיוני ובזיכרוני כל פרט ופרט .

"ההפקה" שלך ושל איל תשומת הלב לפרטים הקטנים והמדויקים בתכנון ובארגון והאישיות המיוחדת "והמשלימה" של כל אחד ואחד מכם, היו מטאפורית "הלב הפועם" של כל המסע הזה לדעתי...

בחירת האנשים הנפלאים שהפכו לקבוצה מדהימה ומכבדת .המפגשים המיוחדים  עם מארכי – החיים מעוררי ההשראה , ,פרופסור פס, פאולינה וכמובן היקר שבהם איוו ומשפחתו. ריגשו אותי  במיוחד וגרמו לי לתחושת שמחה ואופטימיות לגבי החיים ומשמעותם.

מפגשי הבוקר שהניעו את הגוף והנפש...העושר בתכנים שלך ושל איל, קטעי הקריאה  שהיו מדודים בכמות ובאיכות...

כל אלה "תפרו" יחד, חוויה גדולה מושלמת ,מעצימה, שמחה ומעניינת .לי אישית היא אפשרה להתנתק מהשגרה היום יומית ,לקחת הפוגה ...ולמצות עד הסוף את ההזדמנות שניתנה לי  לראות, , לשמוע ,להריח ,לטעום ,לחוש ולפגוש מחוזות שונים ואהובים עלי , של תרבות ערכית המכילה בתוכה פשטות ,צניעות, משפחה ,קהילה והנאמנה למושג "ובחרת בחיים" באורח החיים שלה. ועוד ...הנופים המרחבים הטבע "והחמצן" הנקי ששאפנו  הרחיבו את הריאות ואת הלב...

חזרתי הביתה בתחושה שנחתתי מכוכב אחר, לקח לי שבוע להתאושש .... כן יש גם כאלה ,יחד עם זאת באמתחתי הרבה מחשבות הרהורים ותובנות מאתגרות, אישיות ומקצועיות.

דבר אחד משמעותי וחשוב לבריאותי קורה כבר בזכותך ,החלטתי להתמיד בפעילות גופנית ותרגילים לנפש שלמדתי ממך כמעט יום יום.

רציתי שוב להודות לך באלפי מילים, מוקירות ,מעריכות ואוהבות על מי שאתה ועל החוויה העצומה שזימנת לי בדרכי.

חנה הולנדר

 

Facebook

כניסה / התנתקות

על מנת ליהנות מהתוכן שביקשת, כמו גם מכל מה שהאתר מציע בחינם, יש להירשם פעם אחת לאתר
להרשמה ראשונה לאתר לחץ כאן