לאופיר פוגל הנטרופת 

תודה לך, אופיר, על המתנה הנפלאה והשימושית שהוענקה למשפחתי  ,ספר הלב - וזה לא מרקו שמחפש את אימו.

 מזה למעלה משנה בעקבות אירוע לבבי של בעלי, נחשפתי לספר הלב שהופץ על ידך ועל ידי פרופ'' רפי קרסו.

כמוני וכמו רבים וטובים מאוכלוסיית משפחת חולי הלב ,שבודקים ומחפשים כול מידע על מנת להקל על סבלם של היקרים להם, אני חייבת לציין שמכול הספרות הכתובה בנושא הלב, ספר הלב - המדריך המלא לבריאות ולשיקום, הינו הספר השימושי ביותר והידידותי ביותר שמצאתי בנושא זה, גם לאוכלוסייה שאינה מתעסקת ברפואה ואינה מבינה מושגים שהיו זרים לה עד שנכנסה "למועדון חולי הלב", הספר משרת אותנו נאמנה.

גם שנה לאחר הניתוח בבירור מה מותר ומה אסור בכול מה שקשור ללב, הן מידע רפואי והן מידע של זכויות אזרחיות , סקירה קצרה בספר ואנו מרגישים בטוחים יותר.

אני חושבת שכדאי ורצוי שבכול בית יהיה מונח ספר הלב גם לאנשים המוגדרים כבריאים,

קל וחומר לחולי לב.

ושוב תודה ,

משפחת בלום מלי ואלי.
 

 
לפני כשלושה חודשים נכנסה סבתא שלי לניתוח מעקפים. 

ממועד קבלת ההודעה המבהילה על הניתוח, עלו, אצלי ואצל בני משפחתי, שאלות מטרידות רבות הן באשר לניתוח עצמו והן באשר לתהליך ההחלמה שלאחריו: מה זה בכלל ניתוח מעקפים? כיצד מתכוננים לניתוח ? כיצד מבוצע ? מהם הסיבוכים האפשריים במהלך הניתוח ולאחריו? מהן תופעות לוואי, מהו תהליך החלמה וכיו"ב.

על שאלות אלו ועל שאלות רבות אחרות מצאנו מענה מקיף בספרם של אופיר פוגל ופרופ' רפי קרסו "הלב - המדריך המלא לבריאות ולשיקום".

מצאנו את הספר ידידותי מאוד, נוח לשימוש וכולל את כל המידע שנדרש לנו באותה עת.

במשך תקופה ארוכה שימש הספר כתנ"ך (לענייני לב) אצלנו בבית.

ממליצה בחום לכל מי שנדרש להתמודד עם בעיות לב ולכל מי שרוצה להימנע מכך.

לימור קרני

 
 

לאופיר פוגל, הנטורופת: ברצוני לציין כי קראנו את הספר שכתבת עם פרופ' קרסו  ומצאנו בו עניין רב ועשיר. מדריך ומורה דרך לשמירה על הלב והנפש. מומלץ מאוד.  
                                                                          בברכה,  
                                                                    שרה ויצחק צמח
 

 
נתקלתי בספר "הלב - המדריך המלא לבריאות ולשיקום" לאחר 10 ימים מניתוח מעקפים והוא האיר את עיני בקשר לתהליך השיקום והרגיע אותי בנוגע לחששות שהיו לי לאחר הניתוח.
בתודה אביהו ר.

לאופיר פוגלף הנטורופט, 
אני אספר מנקודת המבט שלי כי כמו שציינתי בפנייך אבי הוא לא אדם פתוח...
אבי הוא אדם בריא אומנם לא ספורטאי אבל הוא אוכל "בריא" (כך הוא חשב קודם) וקצת צועד ברגל... את הבשורה כי עליו לעבור צנתור ולאחר מכן ניתוח היה קשה לו לעכל וביקש שנסתיר זאת מכל חבריו.
בתקופה זאת אני ( הילה ), הילדה הקטנה בבית הרגשתי צורך עז לעזור – אני עובדת במכללה של רפואה משלימה ו– אך כל הצעה שלי נשללה על הסף. ספרתי את הסיפור לך – אופיר והמלצת לי להיכנס לאתר שלך על מנת לקבל טיפים לעזרה .
האתר שלך כמו שכבר אמרתי וחשוב שאומר שוב הוא מדהים - אהבתי את הניסוח הפשוט והקל ורציתי להאמין שאבי אולי ירצה לעיין בו .

אבי לא אדם שאוהב לקרוא בעיקר אין סיכוי שהיה יושב וקורא מול מחשב ...

באתר שלך המלצת על הספר הלב שאתה ופרופסור קרסו כתבתם והחלטתי לקנות לאבי אותו שיוכל לקבל טיפים לאחר שחרורו מבית החולים .

קניתי אותו אבל כמו שתיארתי לעצמי ידעתי שאתן לאבי אותו הוא לא ישמח ולהפך ימצא מה לומר לי ... שהבאתי לו הוא אמר לי שזה אחלה לארון ... אבל הוא לא קורא !

עבר שבוע ואני מקבלת טלפון מאימי שמספרת לי שהיא ואבי יושבים כל ערב והיא מקריאה לו מהספר והוא קורא לבדו בבוקר ואין מתנה נפלאה יותר מזו.
ושהספר נתן להם נקודות אור וטיפים בכל נושא אפשרי הקשור וחשוב לציין שגם אני מקריאתי הספר הרגשתי כי הוא יכול להחליף כמה שיחות עם בעלי מקצוע וכן לתת אור חיובי והרגשה נפלאה ! 

אופיר לסיכום אני רוצה להודות לך על שנתת לנו לחלוק איתך מהמידע הרב אין ספר שהספר מכיל בתוכו טיפים בהכל : יעוץ תזונתי , טיפים לספורט לאחר הניתוח , ביטוחים בקיצור הכל !!!!

תודה ענקית !!!!! מכל הלב !!!!! 
הילה
 
Facebook

כניסה / התנתקות

על מנת ליהנות מהתוכן שביקשת, כמו גם מכל מה שהאתר מציע בחינם, יש להירשם פעם אחת לאתר
להרשמה ראשונה לאתר לחץ כאן