אנשים שקראו את הספר ״לרקוד גם בגיל מאה - לחיות טוב כעת״ כותבים עליו את הדברים הבאים:

״קראתי לא מעט ספרים ומאמרים על ענייני בריאות ואני מוכרח להגיד שהספר ״לרקוד (גם) בגיל מאה - לחיות טוב כעת״ היה התורם ביותר מכולם.  הוא היה מקיף, יסודי ומבוסס על מידע מאד משכנע.  הרגשתי שהוא נכתב עם רצון אמתי לעשות שינוי בחיים של הקוראים. הוא נגע בכל הגורמים האפשריים התורמים לאריכות ימים. ההסברים נעשו באופן ברור כך שכל אחד יכול להבין רעיונות שחלקם מורכבים. הרעיון של פירמידת המזון מאד עוזר להבהיר את התמונה הכוללת. הפרקים על מזון בריא כיסו את כל הנקודות החשובות. בסוף, המתכונים עוזרים לקורא ליישם את העקרונות בדרך שלא מדכאה את התענוג של האכילה. אני מרגיש שיש לי כלים ליצור חיים יותר בריאים אחרי קריאת הספר. ״

 יונתן מרגלית, בן 65, קרית טבעון, 0545489367

 

״קניתי את הספר ״לרקוד גם בגיל מאה - לחיות טוב כעת״ עוד לפני שהכרתי אותך ומצאתי ספר מקצועי, סוחף ומעניין, 
סיפורי המקרה שהבאת נתנו לי השראה.
בכלל ספר נגיש, כייפי, לא הפסקתי לקרוא אותו עד שסיימתי,
המתכונים היו תוספת רעננה ופירמידת המזון שהיא קצת שונה מהרגיל.
תודה על חוויה כייפית ומרעננת, מלמדת ומעמיקה מתוך המחקר שלך על אריכות ימים.״
 
עדנה בן יעקב. כרמיאל
 
 
 
״המלצה על ספר- ״לרקוד גם בגיל 100- לחיות טוב כעת״
ספרו של אופיר פוגל על סודותיהם של מאריכי החיים הבריאים בעולם, מוגש לקורא כשיחה מרתקת מפיו של מי שהסתובב בקרבם של מאריכי החיים במקומות שונים בעולם, ניסה לפצח את סודם, וכעת חשוב לו לשתף את הקורא בחוויותיו ובעיקר בתובנותיו.
מבחינתו- ברגע שקנית את הספר, אתה בן שיח ושותף לדרך, כשלאורך כל הספר פוגל עוצר ומציע לקורא- מה לקחת הביתה, ומבקש ממנו לסמן האם יתחיל כעת, ידחה מעט, או כלל לא מתחבר.
הניסיון של פוגל לחבר את הקורא למעשה, מעיד יותר מכל על כנות כוונותיו: הוא מעוניין שתצטרף אליו ותשנה אורחותיך, כדי להיטיב את חייך ולהאריכם באיכות.
הספר, פרט להיותו קריא וסוחף, מביא רקע, מדבר על גנטיקה, סביבה וחברה. משובץ בעצות מעשיות ממש של עשה ואל תעשה, ולבסוף- מעמיק יותר בתחום התזונה בו הסופר מתמחה. בסופו ישנם מתכונים ותפריטים למי שהחליט להצטרף לאורח חיים זה.
ספר זה נכנס למדף הספרים הנגישים שאליו אחזור שוב ושוב על מנת לחזור, לקרוא וליישם.
תודה לך על האפשרות להכיר ולהתוודע לעולם חדש ומופלא זה! ״
איריס רטנר, ישוב גילון
 
Facebook

כניסה / התנתקות

על מנת ליהנות מהתוכן שביקשת, כמו גם מכל מה שהאתר מציע בחינם, יש להירשם פעם אחת לאתר
להרשמה ראשונה לאתר לחץ כאן