דעתך חשובה לנו, בבקשה הוסף תגובתך, תוכל להעזר בחוות דעת קודמות.

סדנת הבוקר האינטימית הראשונה עם אופיר הסתיימה לה אתמול והותירה אותי בתחושות פיזיות ורגשיות טובות מאי פעם.
הסדנא, שהחלה יום לאחר יום העצמאות, פגשה אותי עייפה, סובלת ממחושים שונים, יושבת אל מול שקית ודולה ממנה מרשמלו ורוד בזה אחר זה.
בהנחייתו הרגישה של אופיר ובעזרת הידע הרב שהעניק לנו, שיניתי לחלוטין את תכולת ארונות המטבח, חזרתי לצעוד בקביעות, השלתי כמעט 10 ק"ג ונפטרתי מצרבת, נזלת ואלרגיות.
זה לא קסם, כי אם הבנה והפנמה של דרך חיים אחרת, המשפיעה על תחומים רבים מעבר לזה הפיזי, ומי שמוכן לצאת למסע שכזה, המסגרת החכמה שמציע אופיר מומלצת ביותר.
יחד עם עוד 5 ממשתתפי הסדנא אני מתעתדת להשתתף, בסדנת המשך לשימור ההישגים והעמקת ההרגלים.
תודה,
אורלי
 
תאריך שליחה: 21 August 2014
נשלח על ידי: אורלי רבינוביץ
הר חלוץ
הרצאה של ד"ר יוסי שבח, בבית אופיר ויערה
אני שומעת יוסי שבח בפעם השניה, ושוב נהניתי מאוד והפקתי הרבה תועלת.
המידע שהוא מעביר מבוסס, שימושי, ומועבר בדרך מענינת, עם הומור ואנרגיה רבה.
קניתי את הספר כך שאוכל להוסיף לתזונה שלי מזונות מומלצים בהדרגה, וללמוד בעצמי עוד ועוד.
 
תאריך שליחה: 31 July 2014
נשלח על ידי: ענת מאיר
אנחנו נולדים אל תוך עולם מלא בתפיסות עולם ובתורות חיים. ניזונים מהם במקביל לחלב אימנו, גדלים איתם בבתי הורנו, עם חברנו. מופצצים מהם במסגרות החיברות ועל ידי התקשורת ורק לאט לאט מנסים להבין מה מהם אנחנו ומה בכלל לא.
חלק מהתורות חקרתי ובדקתי. את חלקן אני עדיין חושפת. מנסה להבין מה הן ומה אני. ואם אני לא הן – האם אני חפצה בהן. תורה אחת רכשתי בכסף טוב לפני שנה ואני מודה על כך כל יום. התורה של אופיר פוגל לאכילה נכונה, תורה לחיים טובים יותר.
לא אפרט כאן לגבי הספורט החשוב מאד אותו עשיתי ואני עושה, ולא לגבי החיפוש בו אני נתונה כל חיי אחרי המשמעות והטעם לחיים. המחירים והרווחים. אלו חשבונות נפש אישיים בהם אני ממשיכה להרגיש מבורכת. כאן אכתוב על השינוי התזונתי כי הוא השינוי הגדול שעשיתי. גם אם הוא לא היה באמת גדול. אולי רק כיוונון.
בשר אני לא אוכלת כבר כמה שנים. פשוט לא אוהבת, והתפיסה הצמחונית שבן זוגי חי לפיה כבר שלושים שנה וילדינו הצטרפו אליו כל אחד בזמנו רק מקלה על כך. חלב ומוצריו מזיקים לי ואני משתדלת למעט בהם. השתדלתי בכל אופן. היום אני פשוט נמנעת. מזון קנוי קפוא ומעובד תמיד דחה אותי. כביכול נקודת פתיחה קלה יותר ולכן אני מכנה זאת כיוונון. אך היות הכיוונון חלק מתורה שלמה נטע אותו במקום יציב ומשמעותי. ולא רק. גם התוצאות שיפורטו מייד מדברות בפני עצמן. כל אחת מהן היתה מספיקה לי גם אם היתה עומדת לבדה. ואני זכיתי בכולן. ובכל. להלן התוצאות – ואתחיל מהכבדה אל הקלה –
על הכדורים לאיזון לחץ דם ויתרתי באישור רפואי אחרי מספר שבועות. רגע לפני השינוי התזונתי שקלתי עם הרופאה שלי אם לשנות ולהוסיף משהו, ובמישנהו ויתרתי על כולם ואין לי בהם שום צורך. גם היום. והלוואי שגם מחר. וכל זאת ללא תוספת של מאכל שלא אכלתי קודם. רק בזכות מה שהפסקתי להכניס לפה ולגוף.
שעתיים פחות של שינה כל יממה. זה ברור כי הגוף מתעייף פחות ללא מזון שהוא מתקשה לעכל, ועם גלוטן מצומצמם ומלא. והערנות כולה היא שמחה ומלאת חיים כפי שיפורט מייד.
תחושות התחדשות נפלאות בבטן ובכלל הגוף. כאילו חוזר ומפכה בי מעיין נעורים נסתר. ולא סתם – מעיין זה נובע עם תובנות של היום. בבחינת חלום שמתגשם – להיות בת שלושים עם תובנות של בת חמישים. מה רע?

הבנה פיסית זריזה שטעיתי בכל פעם שאני מכניסה לפה מאכל שאינו מטיב איתי. כאן יש הבהרה מתוך דוגמת הטיול והמדורה. במהלך הטיול כולנו מדיפים ניחוח דומה ולאחר לילה ליד המדירה הארומה מגיעה כמעט לשמים. ובכל זאת אנחנו לא ממש מריחים את עצמנו ומתרחקים. אבל כל זה רק עד אחרי המקלחת. כי אחריה ראה שאפשר להזיז את הבגדים לכביסה עם מקל, ומי בכלל הסתובב ככה יותר מרבע שעה. אני. וככה זה עם מאכלים מסוימים, רק שאני כל הזמן אחרי המקלחת. הגוף צועק מייד הצילו. ולא רוצה. וזו היתה טעות. ואני שומעת. ולא ממשיכה אפילו לביס השני. וגם אם לרגע פספסתי ומבלי להרגיש אכלתי מה שלא היטיב איתי – ארוחה או שתים של אורז מלא וירקות יתקנו את העניין והגוף ינשום לרווחה. ועדיין אני אוהבת מדורה ועשן – אבל זוכרת גם את האורז.
והתוצאה אחרונה והקלה מכולם – עשרה קילו פחות. למרות שרציתי להיות קלה רק בחמישה קילוגרם. וכן, זו לא לא טעות ולא (רק) משחק מילים. הקילוגרמים האלו נשרו מאליהם לאט לאט במהלך השנה האחרונה. לא ויתרתי על מאכל שרציתי, אם כי, אפשר כבר להבין, שלא את כל מה שנראה מפתה באמת רציתי. ומחט המשקל הלכה וירדה. עד שהרופאה שלי אילצה אותי לעשות סידרת בדיקות כדי להבין מה בדיוק קורה. התברר שבאורח פלא הגוף שלי הפך להיות בריא וחזק יותר. בת שלושים שנולדה לפני חמישים שנה. כבר אמרתי.
ולא – אני לא עבד למטבח. אורז מלא ועדשים ומרק ירקות מתבשלים מהר מאד ובקלות. פירות וירקות דורשים לרוב רק שטיפה וישר לצלחת. ואם חסר למישהו מבאי ביתי טעם כלשהו – הוא או היא מוזמנים להכין או להשלים את חסרונו בקלות באופן עצמאי ובשתי ידיהם בבית או בכל בית אוכל בסביבה. לי כנראה אין צורך בו אם לא הכנתי אותו.
אז מה היה לי כאן? יציאה מעבדות (לתרבות היש והעוד) לחירות (לגוף ולנפש)?, מתן תורה? או אולי פשוט משהו ארצי וזמין הרבה יותר - שינוי תזונתי. כיוונון. ועם האביב ובכלל – שמחה רבה.
אופיר – תודה על כל אלו. וכן, לכל מי ששואל קושיות – אני אוכלת מלא אורז מלא. ועוד. תשאלו את אופיר. בתאבון, ולבריאות.
 
תאריך שליחה: 13 May 2014
נשלח על ידי: מיכל
אל אופיר פוגל התוודעתי לאחר אירוע לב אשר לקיתי בו בגיל 53, סתם כך באמצע החיים, ללא כל אזהרה ולמרות שכל הבדיקות התקופתיות תקינות לחלוטין, ואני אחרי תקופה של חדר כושר, הליכות וטרק בהימליה.
ב12 לדצמבר 2012, קצת לפני השעה 12 בלילה לקיתי בליבי, למזלי הטוב בני משפחתי היו לצידי והצילו אותי, וכך גם היה לי מזל עם צוות מד"א והצוות הרפואי אשר טיפל בי בבית החולים במסירות.
בשחרור מבית החולים, הוסבר לי שאני "חולה לב" ועלי לחיות עם זה ועם טיפול תרופתי מלא כל חיי, למרות שאין לי ולא היו לי בעיות של לחץ דם או ערכים לא תקינים בדם, כאן הייתה נקודת המשבר שלי, לא הייתי מוכן לתייג את עצמי כחולה וליטול כמויות של תרופות כמצוות הרפואה המודרנית. התייעצתי עם חבר אשר עבר אירוע דומה, והוא הפנה אותי לאופיר פוגל, עם הסבר על השיטה וההצלחות.
מכיוון שאני מאמין בגישות אלטרנטיביות הגעתי לאופיר כחודש וחצי לאחר האירוע, וקיבלתי ממנו את ההנחיות הנוגעות לתזונה ולתרגול הרפיה. בתקופה הראשונה התמדתי עם מרבית ההנחיות במהלך השבוע, רק בסופי שבוע חרגתי מההנחיות של התזונה, וכך המשכתי כשלושה חודשים, בהתייעצות עם רופא המשפחה והקרדיולוג צמצמתי את כמות וסוגי התרופות שאני לוקח ובשלב מסוים נשארתי רק עם האספרין.
לאחר כשנה מהאירוע, שבה הקפדתי על התזונה ואורך החיים חדש, עברתי בדיקות מקיפות ונמצא כי כל הערכים ומדדים תקינים לחלוטין, הקרדיולוג אישר לי סופית שאין כל צורך בטיפול תרופתי שוטף ומניעתי לנושא הלב, רק להישאר עם האספרין ולהמשיך בתזונה ואורך החיים שהונחתי ע"י אופיר, דבר אשר מקפיד ברמה סבירה.
אין מילים בפי להודות לאופיר על המקצועיות שלו והיסודיות, למרות שאמרתי מראש שאני לא אלך עם 100% מההנחיות, כי אני אוהב לאכול ולחיות טוב. אז אופיר התאים לי תפריט והנחיות בהתאם לאופי ולאורך החיים שלי, כך שאני יכול להתמיד בתהליך.

אופיר, תודה רבה.
אני שגריר שלך ואמליץ בכול פה על הדרך, השיטה והתהליך.

נדב
nadav @ venture .co .il‏
050-7378360
 
תאריך שליחה: 12 May 2014
נשלח על ידי: נד באריכא
הגעתי לסדנה אצל אופיר הנטורופת כבר עם מודעות לאכילה בריאה. אני צמחוני זה מספר שנים ודי התלבטתי אם הסדנה אכן תוסיף לי משהו.
בדיעבד אני חייב להגיד שזו הייתה החלטה מצוינת ללכת לסדנה. רכשתי ידע רב ומפורט בנוגע למרכיבים השונים ולהשפעות של מזונות שונים, גיבשתי לעצמי מסגרת מסודרת וברורה של התזונה הרצויה לי כך שגם אם אני "חוטא" ואוכל דברים "אסורים" קל לי לחזור למסגרת.
הורדתי את הכדור להורדת לחץ דם שצרכתי באופן יומי כבר למעלה מ - 3 שנים ולחץ הדם שלי תקין רק בזכות תזונה נכונה.
ירדתי 7 ק"ג ואני מרגיש נפלא, מלא באנרגיות וקליל - ממש תחושה של 10 שנים צעיר יותר, ,למדתי לתרגל יוגה ואני מתכוון להמשיך בכך.
אופיר התגלה כמקצוען, אמין מאד ונעים והסדנה מועברת בצורה מגוונת, מעניינת ונעימה.
ממליץ מאד לכל מי שבריאותו ואיכות חייו חשובה לו !

אשמח לענות לכל שאלה

בני גלעד

טל. 054-4850008
 
תאריך שליחה: 18 February 2014
נשלח על ידי: בני גלעד
מה קיבלתי בסדנה עם הנטורופת אופיר פוגל:

הסוכר ירד לגבולות הסביר - תרופות כבר לא על הפרק
הורדתי 8 קילו ממשקלי שהם 10 % ממשקלי הרוב שומן
הכנסתי ריצה של 5-6 ק"מ 4 פעמים בשבוע ( לרוץ לפני הסדנא עם עוד 8 ק"מ היה בילתי אפשרי והתזונה החדשה תומכת בפעילות הספורטיבית )
הפסקתי לנחור
מרגיש פחות עייף עם מספר נמוך יותר של שעות שינה
מרוכז וחיוני יותר

השורה התחתונה : למרות שכולם יודעים את התאוריה הסדנה היא הפלטפורמה להחלת שינוי מהותי לטווח ארוך

ביקרת : כשמוסיפים את עלות הבגדים החדשים הסדנה נהיית קצת יקרה :-)

יורם כהן
בן 44, מנוף
054-4444016
 
תאריך שליחה: 17 February 2014
נשלח על ידי: יורם כהן
מה קיבלתי בסדנא ?

יותר קל להגיד על מה ויתרתי:
ויתרתי על 16.5 ק"ג (בינתיים).
ויתרתי על כאבי בירכיים ומנעתי מעצמי ניתוח (פרופסור הלפרין אמר לי שבמידה ואמשיך בדרך לא אאלץ לניתוח).
ויתרתי על נחירות (ועל כך מודים אישתי והילדים).
ויתרתי על התמכרות למתוק שגרמה ליסורי מצפון.
ויתרתי על גלוטן שמסתבר שמנפח אותי.
ויתרתי על נוקשות המפרקים.

וכל זאת קיבלתי מספר דברים:
קיבלתי חלון הצצה ליוגה – טרם התמכרתי אבל אולי....
קיבלתי במה להתחכמויות ובתקווה שלא הגזמתי.
קיבלתי עוד הבנה על איך הגוף עובד ובעיקר השלמה עם כך שלא הכל ברור לנו.
ומעל לכל קיבלתי אותך כ מנטור לחיים בריאים יותר.

תודה על חוויה מתקנת
דני.
בן 49 ממשגב
0544-370752

 
תאריך שליחה: 16 February 2014
נשלח על ידי: דני
אופיר שלום;

מבקש להודות לך על 4 חודשים מיוחדים ששינו את חיי.

במהלך 4 החודשים האחרונים הישלתי מעלי 9 קג', אני מרגיש הרבה יותר עירני, חיוני וממוקד.

בעקבות הסדנא התחלתי בפעילות פילאטיס, (פעמיים בשבוע) בנוסף ל 3 פעמים בהן אני רוכב על אופנים.

ההנחייה שלך מקצועית, נעימה ונסכה אוירה חיובית ותומכת לאורך כל הסדנה מה שאיפשר לקבוצה לעבור את השלבים המאתגרים בקלות.

ועוד דבר קטן... מסתבר שבניגוד לדעה הרווחת שמזון בריאות יקר יותר- כשמורידים את מוצרי הבשר והחלב ואת כל "ארוחות הביניים" הלא בריאות, מצמצמים משמעותית את ההוצאה הביתית על מזון. וגם על כך תודתי לך.


תודה!

דרור לוי;

מכמנים
 
תאריך שליחה: 13 February 2014
נשלח על ידי: דרור לוי
שלום אופיר,
טוב, אם גם סקפטית כמוני משתכנעת ( אני בטח הייתי הכי סקפטית בקבוצה לגבי דיאטה עם פחמימות וסכרת) אז כנראה שזה פשוט עובד
הגיעו בדיקות המעבדה החדשות שלי
תזכורת: עד לשבועיים הראשונים של הסדנא לקחתי פעמים ביום יוקראס שמורכב מגלוקופאז ועוד איזה חולרה .. אחרי שבועיים הורדתי ונשארתי עם גלוקופאז אחד לערב באישור הרופא. לפני הסדנא התוצאה הטובה ביותר של A1C עם התרופות היתה 6.2( והיו תקופות של יותר)
היום לאחר הורדת רוב הכדורים( נשאר גלוקופאז אחד בערב) עם התזונה הנוכחית התוצאה היתה 5.9 ומבחינתי זה מדהים . לרגע לא הייתי רעבה ובטח לא בתחושה של צורך בפחמימות דבר שקרה לי פעמים רבות בדיאטות קונבנציואנליות להורדת הסוכר ( שבסוף הביא לצריכת סוכר)

בגלל שאני סכרתית אני מקבלת גם סטטין 10 מ"ג למרות שהכולסטרול בנורמה וזאת כדי להוריד אותו מ- 70 . בבדיקות האחרונות היה בסביבות 70. על דעת עצמי בעידוד מסוייג של הרופא התחלתי לקחת את הסטטינים יום כן יומיים לא או יום כן יום לא והתוצאה 66 כך שגם כאן יש שיפור...

אני מאוד מקווה שאצליח לשמור על הדרך כי עכשיו אני לא רק במצב של "נשמע ונעשה" אלא גם מאמינה נלהבת עם נטיה מיסיונרית..

תודה על ההכוונה אין ספק שהאמונה שלכם בדרך
מאפשרת לנו להתמיד
ויש תוצאות
אני מאמינה שגם המשקל ימשיך להשתפר לאט לאט

ד"ר סיגל כורם, 050-4041343
 
תאריך שליחה: 20 September 2013
נשלח על ידי: סיגל כורם
לאופיר ציפי ותמי
במשך חיי ניסיתי לא מעט דרכים לטפל בבעית ההשמנה שלי, וכמו רוב האנשים מהר מאוד המשקל עלה שוב ושוב,
בשנים האחרונות מאז שחליתי בסכרת, קיבל העניין חשיבות בעניי ולכן החלטתי לעבור את הסדנא עם שלמה.
אני חייבת להודות שכל התהליך עשה מהפך מאוד גדול בגישה שלי ובהבנה שהיא מאוד חשובה לכל נושא התזונה וכמובן ההשפעה שלה לבריאותנו ובריאות בני המשפחה שלנו.
סוף סוף הדברים ניראים יותר קלים ושפויים, לא צריך לרעוב וליספור קלוריות והכי חשוב לאכול את הדברים הנכונים והבריאים לנו.
אין מאושרת ממני וכמובן שאני ממליצה בחום על הסדנא , היא רצינית וחשובה לכל אדם, גם לבריאים שביננו.
תודה תודה על הכל
אורה ושלמה ולדיסלבסקי
 
תאריך שליחה: 23 August 2013
נשלח על ידי: אורה ולדיסלבסקי
מעצבת כובעים, צורית

<< התחל קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 הבא אחרון >>

עמוד 6 מתוך 9


Facebook

כניסה / התנתקות

על מנת ליהנות מהתוכן שביקשת, כמו גם מכל מה שהאתר מציע בחינם, יש להירשם פעם אחת לאתר
להרשמה ראשונה לאתר לחץ כאן