דעתך חשובה לנו, בבקשה הוסף תגובתך, תוכל להעזר בחוות דעת קודמות.

אופיר,
כל מה שנכתב כאן , לא מתאר אפילו במקצת ,את השינוי שעברתי בסדנה. וכמה אני מודה לך על כך.

הגעתי לסדנה, כשאני יודעת שאורז ופעילות ספורטיבית רחוקים ממני ובלי סוף התנגדויות.
ברקע סכרת שטופלה בעבר באינסולין ואחרי מאמצים גדולים עברתי לטיפול בשני סוגי כדורים לטיפול בסוכרת וכדור לטיפול בלחץ דם.

התהליך שעברתי בסדנה, חשף אותי לתבונתך ומקצועיותך, ידע שלכאורה ניתן לקבל היום בכל אתר או פורום, אך הונגש בצורה מובנת ומתוחכמת לאט, לאט הרגשתי אך אני משתחררת מההתנגדויות ומכניסה לחיי שינוי שאת תוצאותיו ניתן היה לראות במהלך הסדנה.
עוד במחצית הסדנה ,הוריד הרופא את אחד מכדורי הטיפול בסוכרת ואת התרופה ללחץ הדם. ולאחר כמה שבועות לא היה צורך עוד באף כדור.
אני יודעת שיש עוד עבודה לפני, ולכן אני נרשמת לסדנת ההמשך...השינוי חל לא רק אצלי , כל הבית עבר שינוי, כולל החברים והשכנים שנהנים מהתבשילים החדשים והשמחה בחזרה למטבח.
תודה , תודה , על שקיבלתי את השליטה בגופי.
שולי מיכלין
 
תאריך שליחה: 19 July 2013
נשלח על ידי: שולי מיכלין
אופיר היקר והחביב,
רציתי לשתף אותך וגם שיגיע לכמה שיותר אנשים, בחוויה הייחודית שעברתי בסדנה שאתה הנחית.
הגעתי במצב של כולסטרול גבוה, כאבים בפרקים וברכיים (לא חזקים מאוד אבל היו)
לאחר הסדנה הכולסטרול ירד ל190 והכאבים לא קיימים כבר. והכל ללא כדורים. וכ"בונוס" ירדתי גם במשקל...
אבל מעל הכל למדתי לאכול אוכל בריא שמתברר שיכול להיות טעים מאוד.
הסדנה הייתה מאורגנת למופת, הרבה רצינות ואכפתיות מכל הצוות שגם ממנו נהנית ולמדתי הרבה.
ההרצאות שלך היו מרתקות, מעניינות ביותר. והחביבות שלך "קנתה" אותי
תודה על כל מה שנתת לי. אני מקווה שהרבה אנשים יוכלו להכיר אותך ולנצל את הגישה וידע שלך
באהבה גדולה
הילדה מירום
כפר ורדים
050-756721
 
תאריך שליחה: 08 July 2013
נשלח על ידי: הילדה מירום
כבר כמה שנים שאני צורכת כדורים להורדת לחץ דם, על אף שהצלחתי לדחות את הטיפול בכמה שנים בעזרת ספורט והורדת מלח באוכל. היה ברור שזה זמני. (לפי דברי הרופאה).
כל שנה אני עורכת בדיקות תקופתיות, ובכל שנה ערכי הכולסטרול שלי גבהו, והשנה התבשרתי שעלי להתחיל לקחת תרופות להורדתו. היה לי מאוד קשה להשלים עם כך, שאצטרך מעתה לצרוך שתי תרופות כל כך משמעותיות.
כבר שמעתי על הסדנא של אופיר מכל מיני כיוונים, והחלטתי שאני יוצאת למלחמה בלחץ הדם ובכולסטרול, ועושה שינוי תזונתי של 180 מעלות.
ארבעה חודשים העברתי עם אופיר, והרגשתי שהוא נוטל את ידי, וממש בצורה ציורית, עוזר לי לפסוע, צעד אחר צעד, אל מחוץ לאזור המסוכן. ממש כמו בשדה מוקשים. בטחתי בו מאוד, ורכשתי ממנו ידע רב, שחיזק אותי והבהיר לי שאני בדרך הנכונה. מעבר לכך, פשוט נהניתי מהמפגשים. ארבע שעות בכל יום ראשון, של הנאה. יוגה, הליכה, ארוחה משותפת והרצאה מעניינת. הכל בתנאים אופטימליים, באוירה מצויינת, נינוחה, פשוט בילוי שבועי.
התוצאות לא איחרו להגיע. הסדנא הסתיימה, ובפה פעור ועיניים מופתעות, הרופאה שלי "נאלצה" להוריד לי לחלוטין את הכדורים. היא התקשתה להאמין לתוצאות. הערכים שלי תקינים. גם לחץ הדם וגם הכולסטרול!
אני מאמצת את דרך חייו של אופיר בחום, ואני נחושה להמשיך באורח חיים זה, עד סוף ימיי. הקושי הגדול ביותר שלי היה להימנע ממתוקים, ואופיר שילב יום אחד סדנת קינוחים בריאים. זה לגמרי ענה על צרכיי והיום אני מארחת ומגישה קינוחים בריאים, וזוכה לשלל מחמאות. מה גם שאני עצמי מסופקת! ולא זקוקה יותר לכל המתוקים הלא בריאים! אני מודה לאופיר מעומק ליבי, ושמחה על ההזדמנות שהייתה לי להכירו. מבחינתי, הוא מחולל ניסים...
איריס כץ
 
תאריך שליחה: 03 July 2013
נשלח על ידי: iris katz
לאופיר פוגל הנטורופת ולכל הצוות היקר,

רוצה להודות לכם מקרב לב על תקופה חשובה ומשמעותית בה נפגשנו אחת לשבוע, משך 4 חודשים, לפעילות משולבת של הליכה משותפת, יוגה, ארוחת מלכים והרצאה/דיון בענייני תזונה ומה שעובר עלינו במהלך הסדנה.

הקבוצה היתה כייפית, הצוות אכפתי והיחס מאד אישי, תומך ונעים.
מבחינת תזונה שיפרתי מאד את התפריט שלי, הורדתי מרכיבים שאינם בריאים (אבקת מרק למשל!), נגמלתי מרעלים שהיו קבועים בחיי (דיאט קולה... קפה) ועברתי לאכול בריא יותר: קטניות, דגנים, כמובן שהרבה פירות וירקות, שמן זית, תיבול טבעי בלבד. הפסקתי כמעט לחלוטין עם בשר, עברתי לדגים איכותיים. מבשלת ואוכלת מגוון יותר, בריא וטעים.

בכלל למדתי המון ונהניתי מאד (וכך גם בן זוגי, שעבר איתי את הסדנה - מומלץ בזוג!

עוד הישג מאד חשוב, נכנסתי לספורט באופן קבוע, הולכת 5 פעמים בשבוע משך כשעה - ונהנית מזה!
כמובן שגם ירדתי במשקל, בצורה מדודה ובריאה, ואני ממשיכה בכך גם אחרי סיום הסדנה.

אז חברים יקרים, תמר, חגית, ציפי וכמובן אופיר - תודה גדולה על חוויה לחיים!

הרבה בריאות ואושר,
דנה.
=dandi66 (@) gmail .c om
 
תאריך שליחה: 25 June 2013
נשלח על ידי: דנה
משגב
כאשר עניינה אותי ידידה (שכנראה מאוד הייתי חשובה לה!) בסדנא של אופיר הייתי ממש סקפטית, צינית ונגטיבית. "שוב עוד דיאטה, שוב עוד הבטחה לשקט פנימי ואיכות חיים?" חשבתי לעצמי.... וכך גם הגעתי לסדנא.
מלאת חששות ופחדים ממזונות שיהיה עליי להיפרד מהם, הלכתי צעד צעד עטופה בכל כך הרבה חום, רגישות ואהבה בעיקר מצד אופיר כשלצידו תמר וציפי. קיבלתי מענה בדיוק בנקודות שבהן הזדקקתי לתשובות: הן מהפן התזונתי והן מהפן הרגשי. בשוכבי על מזרון היוגה לעיתים היו עולות דמעות אושר והתרגשות בעיניי: "איזו גדולה אני שאני מפרגנת לעצמי את המתנה המדהימה הזו מדי שבוע".
הקילוגרמים אט אט נשרו, החיות והאנרגיה שבו לחיי. שאר מירעין בישין כמו כאבי ראש תכופים, כאבי ברכיים וגב חלפו כלא היו. כך חזרה התקווה שאני יכולה לחיות טוב ונכון יותר.
מילים הן דלות מדיי להביע התודה והערכה אבל היי...... אנחנו לא נפרדים ואני ממשיכה לצעוד בדרך הטובה הזו כל עוד אני חפצה לחיות טוב ונכון עבורי.

עפרה משולם
בת 41
ישוב מורן
ofra71 @ bezeqint.net
 
תאריך שליחה: 17 May 2013
נשלח על ידי: אופיר
רציתי לשתף מעט ממה שלקחתי איתי מהמפגשים המשותפים שלנו. קודם לכל והעיקרי זה לבדוק מה מכיל כל מה שאני קונה ובודאי לפני שאני מכניסה לפי. שנית למדתי שאוכל הוא רק אוכל ואינו משמש לפיצוי.
אפילו את הפסח אני עוברת בקלי קלות, בלי מצות ובלי קנידלך, בלי בשר ועוף ובחיי שלא חסר לי. אני מודה לך מאד על הדרך בה הצלחת להקנות לי את החשיבות של מזון בריא לגוף ולנשמה והכל בדרכי נעם
תודה על הכל עדנה צחורי וטומי
בוגרי סדנה מספר 8 בתובל
 
תאריך שליחה: 28 March 2013
נשלח על ידי: עדנה צחורי
הגעתי לסדנה עם בן זוגי שרצה לעשות נסיון אחרון להיפטר מתרופות ללחץ דם וכולסטרול שליוו אותו שנים רבות. לעצמי קיויתי להפחית את ההתמכרות שלי למתוק, להשיל כמה קילוגרמים ולהרגיש בריאה ואנרגטית.
אני כותבת כמעט שנה לאחר שהתחלנו את הסדנה ושמחה לדווח שכל המטרות הושגו בסדנה ונשמרו עד היום. שנינו שינינו את אורח החיים שלנו, התחלנו לאכול בריא ולהקפיד על הליכה (ואפילו ריצה). בעלי הפך לאדם בריא ללא תרופות, אני הפסקתי להיות מכורה למתוקים ושוקולד. שנינו הורדנו במשקל (נראים מעולה!) והעלנו את הכושר הגופני. זה היה הרבה יותר קל ממה שחשבתי שיהיה, האוכל טעים, ובעיקר שמחתי שלא צריך לספור קלוריות כמו שמציעים הרבה דיאטיקנים.
הסדנה הועברה בצורה מעניינת עם הרבה אמפתיה ורגישות, השילוב של הליכה, יוגה ואכילה משותפת תרם רבות לשינוי ההרגלים.
אני ממליצה בחום על הסדנא - זאת מתנה לחיים.
 
תאריך שליחה: 19 March 2013
נשלח על ידי: לימור
הגעתי לסדנה לשיפור הבריאות כדי להוריד תרופות להורדת לחץ דם.על הורדת מישקל לא חשבתי כי כתוצאה מכל הדיאטות המוצעות בשוק שנחשפתי אליהן רק העלתי קילוגרמים נוספים.
הסדנה הראתה לי דרך חיים חדשה: לאכול אוכל בריא, מגוון וטעים, לשפר את הבריאות וגם לרדת במשקל. במשך הסדנה השלתי 18ק"ג, הורדתי כדור אחד של לחץ הדם ושיפרתי ערכים של סוכר,
טריגליצרידים וקולסטרול כב50 אחוז.
במשך הסדנה חוויתי מאופיר מקצועיות, אכפתיות, ירידה לפרטים, תמיכה, סובלנות ואמונה בדרך שלו שנתן לי אפשרות לבחור מה שבאמת אני רוצה:לאמץ את הדרך למשך שנים הבאות. אני רוצה להודות לאופיר ולכל צוות הסדנה:לציפי הדהימה, למרצ"י ולכרמל על הטיפים, החום, האכפתיות ואהבה שהרעיפו עלינו.
תאריך שליחה 20.02.2013
מרינה גורן 55 חיפה
סדנת נובמבר 2012.

אפשרות להתקשרות 0522805654
dani.goren@gmail.com
 
תאריך שליחה: 20 February 2013
נשלח על ידי: מרינה גורן
טכנאית כימכה, חיפה
לאופיר,

תודה על האפשרות לפתוח צוהר להוויה וחוויה אחרת - היום, אחרי 3 חודשים של תהליך, אני יכולה להרגיש את הקשר בין התזונה שלי וההרגשה שלי.
הסבלנות והעדינות שלך במהלך חודשים אלה הצליחו לאפשר לי להוריד מהתפריט שלי מרכיבים שהיו כל כך דומיננטיים כמו קפה ומוצרי חלב.
זה לא היה פשוט כי כוחו של ההרגל גדול אבל זה היה שווה, אין כמו להרגיש נוח בתוך הגוף שלך!
הפתיע אותי שמשיחות על תזונה הגענו לשיחות על הוויה ועד כמה הגוף זוכר מה שהראש מדחיק. במובן זה התהליך שלי עם עצמי רק מתחיל.


תודה גדולה!
אירית אברמזון
הר חלוץ
 
תאריך שליחה: 16 January 2013
נשלח על ידי: אירית אברמזון
הר חלוץ
כמי שעוסקת בספורט בעצימויות גבוהות (מרתונים, אולטראמרתונים, טריאתלונים) וגם לא ממש נערה (בת 56!) פניתי לאופיר כשחשתי שמשהו בתזונה שלי לא עובד לי יותר. אופיר שינה לי את התזונה מקצה לקצה. כבר לאחר פגישתנו הראשונה הרגשתי הרבה יותר טוב עם התזונה האחרת. אחרי כשלושה שבועות חזרתי להרגיש עם אנרגיה וכוחות וזאת בלי כל התחושות הלא נעימות שליוו אותי בתזונה "הישנה" שלי. עוד חידוד וחיזוק קיבלתי בפגישתנו השנייה, וזהו! אני ממש מאושרת לאכול אחרת אני אוכל המון ובכיף ובעיקר מרגישה הרבה יותר טוב, ומבחינתי- כמעט הכי חשוב- שלא ירדתי בכוחות וביכולות שלי בפעילות הספורטיבית! תודה רבה לאופיר. תמי
 
תאריך שליחה: 16 January 2013
נשלח על ידי: תמי ברוך
מאמנת לכושר ואורח חיים בריא, מאמנת מנטאלית, משגב

<< התחל קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 הבא אחרון >>

עמוד 7 מתוך 9


Facebook

כניסה / התנתקות

על מנת ליהנות מהתוכן שביקשת, כמו גם מכל מה שהאתר מציע בחינם, יש להירשם פעם אחת לאתר
להרשמה ראשונה לאתר לחץ כאן